calcolatrice sbavatura sgradevole ultimele stiri uta arad Prevalere Pulire la camera da letto Faial

Etapa 25: UTA Arad 3-1 FC Botosani (video) – FCBT

Fotbal: UTA Arad s-a despărţit de cinci jucători | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Fotbal: UTA Arad s-a despărţit de cinci jucători | AGERPRES • Actualizează lumea.

UTA Arad – FC Voluntari in Liga 1 StiriSport.ro

Liga 1 - Etapa 27: FC UTA Arad - Petrolul Ploieşti 1-0

E măcel”: probleme mari de lot înainte de UTA Arad – FCSB

Fotbal: UTA Arad l-a transferat pe atacantul Godberg Cooper în Kazahstan,  la FK Tobol Kostanai | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: UTA Arad l-a transferat pe atacantul Godberg Cooper în Kazahstan, la FK Tobol Kostanai | AGERPRES • Actualizează lumea.

Video | Dinamo – UTA Arad 1-0. ”Câinii” scapă de pe locurile de  retrogradare directă! Arădenii ratează play-off-ul
Video | Dinamo – UTA Arad 1-0. ”Câinii” scapă de pe locurile de retrogradare directă! Arădenii ratează play-off-ul

Ilie Poenaru este noul antrenor al echipei UTA Arad - HotNews.ro

UTA - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și clasament

antrenor uta arad - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
antrenor uta arad - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Transfer la UTA Arad! Fotbalistul cu fix 100 de meciuri în Superligă a  semnat cu echipa lui Mircea Rednic | Sport.ro
Transfer la UTA Arad! Fotbalistul cu fix 100 de meciuri în Superligă a semnat cu echipa lui Mircea Rednic | Sport.ro

Informare privind ultimele evenimente

Stiri despre UTA Arad | Sport.ro

FC Petrolul – UTA Arad/Speranțe pentru o nouă victorie – FC Petrolul

Academia UTA

Dinamo Bucureşti ajunge la al 9-lea meci fără victorie, după înfrângerea in  extremis cu UTA
Dinamo Bucureşti ajunge la al 9-lea meci fără victorie, după înfrângerea in extremis cu UTA

Că n-au vrut sau că n-au putut nu vom ști niciodată, dar măcar am sperat:  Dinamo – UTA 1-0 · Special Arad
Că n-au vrut sau că n-au putut nu vom ști niciodată, dar măcar am sperat: Dinamo – UTA 1-0 · Special Arad

UTA Arad - FCSB 2-2, în etapa 1 din grupele Cupei României Betano. Patru  cartonașe roșii în ultimele 10 minute. Egalare la ultima fază. Video -  Fanatik.ro
UTA Arad - FCSB 2-2, în etapa 1 din grupele Cupei României Betano. Patru cartonașe roșii în ultimele 10 minute. Egalare la ultima fază. Video - Fanatik.ro